W dniach 9-15 czerwca 2024 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 380 w Warszawie wzięli udział w fascynującym projekcie edukacyjnym, który zabrał ich do trzech niezwykłych krajów: Danii, Szwecji i Norwegii. Wyjazd był wyjątkową okazją do połączenia nauki z praktycznym doświadczeniem kulturowym, historycznym i językowym. Podróż rozpoczęła się w Kopenhadze, gdzie uczniowie mieli okazję zobaczyć najważniejsze miejsca stolicy Danii. Odwiedzili Radhuspladsen, plac ratuszowy z pomnikiem Christiana Andersena, oraz Storget – najdłuższy deptak Europy. Urokliwa uliczka portowa …








